Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Hej, tu Kefir, przybłęda jakich mało

Świeżak Awatar kefru

Hej, tu Kefir, przybłęda jakich wiele

Hej, witam. Jestem Kufer... Kerfur... jak zwał tak zwał.

Ogólnie na początku wspomnę, że jestem na tym forum już od dosyć dawna (licząc wszystkie edycje). Jakoś się wcześniej nie witałem, po prostu nie miałem weny, a nie chciałem pisać tylko "Siema".
    W sumie teraz i tak nie mam weny na napisanie czegoś ciekawego o sobie, bo nie jestem ciekawym człowiekiem (w sumie jest wielu takich ludzi na świecie).

Moja historia się z tym forum zaczęła się już od jakiegoś 2012 roku, kiedy nie było ono w żaden sposób powiązane z tym co się aktualnie tutaj dzieje (kto wie ten wie .
    Poznałem Hectora, który zaprosił mnie do tworzenia tego projektu, lecz ostatecznie pozostało tak, że jestem tutaj jako wsparcie mentalne i ewentualnie wspomagania w małych pracach.

Jeśli chodzi zaś o moje życie prywatne to można mnie uznać za miks tzw. Boomera, Doomera i Zoomera.

Jak na takiego człowieka jak ja to typowo: seriale, trochę gier, gadanie o życiu i memy. Ostatnio też trochę zająłem się odkrywaniem (ponownie) muzyki z przeszłości
    jaką słyszało się za dzieciaka, a która została w pamięci i nostalgia trzyma. W związku z tym podjąłem się przygotowywania muzyki (tzw. roundsound'ów) do oficjalnego serwera
    FFA Counter-Strike'a Hectorsky Network. Pierwsza paczka na wiosnę już jest, za niedługo będzie letnia (jest już przygotowana). Jeśli gracie w CS Source to zapraszam i sprawdźcie sami.

Mam nadzieję, że powitacie mnie tu miło. Może rozpoczniemy tu jakieś fajne relacje, projekty etc.

P.S.
    Ogólnie to przepraszam jeśli się rozpisałem. Jak spodziewaliście się, że napisze te typowe "Siema" to niestety tym razem byliście w błędzie.
    Ostatnio edytowane przez kefru ; 16 czerwiec, 2020 o 19:35
    "Co to, co to, co to było?"

Włodarz grajdołka Awatar Hectorsky
    Witaj na pokładzie.
    Stacjonarka | Windows 8.1 Pro| MSI Z97 GAMING 7 | Intel Core i7-4770 | 16GB RAM 1600MHz| nVIDIA GeForce GTX 1660Ti 6GB | Samsung 860 EVO 250GB | WD Black 1TB |
    Mobilka | Windows 8.1 Pro | LENOVO 20AWS2011H | Intel Core i5-4300M | 8GB RAM 1600MHz| Intel HD Graphics 4600 | Samsung 860 EVO 250GB |
    Serwer| Windows Server 2012 R2 Essentials| HP ML150 G6 | 2x Intel Xeon E5540 | 48GB RAM 1333MHz| nVIDIA GeForce GT 720 | Crucial BX500 240GB | HP SmartArray P212 |

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów