Ostatnio została zaprezentowana nowa konsola ze stajni Sony.

Co myślicie o wyglądzie?
Jakie macie zastrzeżenia do budowy, doboru kolorów etc.?

Według mnie konsola nie jest najbrzydsza. Może się podobać, można nienawidzić.
Z tego co zdążyli sprawdzić internauci sprzęt będzie najwyższy (jeśli chodzi o pozycję horyzontalną) w porównaniu do konkurencji.
Zapewne część osób będzie narzekać na rozmiary i w pozycji leżącej i stojącej.

Patrząc na kolor (a właściwie kolory) to może i prezentuje się ładnie. Mam tylko nadzieje, że w czasie nie stanie się żółta tak samo jak kontroler.

Kształt ma nieco futurystyczny porównując ją np. z Xboxem Series S. Według mnie jest ok. Nie jest przesadzony.
Oczywiście wersja bez napędu lepiej się wpasowuje w bryłę. Nadal nie wiem dlaczego tak to zostało rozwiązane.
Wygląda to tak, jakby w ostatniej chwili wcisnęli ten napęd, bo o nim zapomnieli na początku.

Kontroler miło, że kształtem przypomina tego od Xboxa, Dla mnie to na plus, lepiej mi leży w dłoniach.
Mam tylko nadzieje, że z czasem użytkowania nie będzie przebarwień, zażółceń i otarć mocno widocznych na białej części manipulatora.

Ostatecznie czy kupiłbym PS5? Na razie ciężko mi stwierdzić. Na podstawie samego wyglądu nie będę tego robić.
Liczę na to, że Sony wyda wersję czarną. Może nie będzie się prezentować tak dobrze jak wersja dwukolorowa, ale przynajmniej zamknie buźki krzykaczom.

Wrzucam wam linka do zwiastunu przedstawiającego bohatera tego postu:
https://www.youtube.com/watch?v=RkC0l4iekYo