Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Klient Beta TeamSpeak 5 - wasze wrażenia

Świeżak Awatar kefru

Klient Beta TeamSpeak 5 - wasze wrażenia

Jeśli chodzi o design i budowę to może w dużej mierze zależeć upodobania.
    Bywają pierdółki w interfejsie, które mnie irytują.
    Np. opcji, których nie da się łatwo znaleźć, albo za małe przyciski mało informujące do czego służą.

Kolorystycznie jest okay, nie mam się do czego przyczepić. Na plus, że jest natywny ciemny motyw, który ubóstwiam w aplikacjach/stronach.

Jak to jest z tym "postępem" nowsze aplikacje są bardziej obciążające. Wykorzystanie ramu i procesora może być większe w porównaniu z TS3.
    Chociaż w dobie aktualnego sprzętu jest to niezbyt zauważalna różnica (ale nadal jest).

Klient chodzi całkiem szybko. Na minus chyba dałbym czas uruchamiania. Dzieje się to troszkę dłużej niż w przypadku trójki.

Klient nadal nie posiada wszystkich funkcji, które można zaobserwować w TeamSpeak3. Mimo to program z każdą aktualizacją się rozwija (jak na swoje tempo).

Posiadacie dostęp do bety TeamSpeak 5?
    Jeśli tak, to jakie są wasze odczucia względem wersji trzeciej?
    Czekam na wasze opinie
    "Co to, co to, co to było?"

Włodarz grajdołka Awatar Hectorsky
    W mojej opinii TeamSpeak 5, jest raczej ofiarą Discordomanii lub jakkolwiek to nazwać.

Program wygląda bardzo estetycznie, choć jest mocno zagmatwany i nie intuicyjny w wielu przypadkach, wszelkie zaawansowane informacje, ustawienia, są poukrywane.
    Generalnie aplikacje bazujące na chromium CEF,Electron wyglądają dość estetycznie, choć minusem jest ich działanie.
    Imo, program prezentuje się dobrze dla przysłowiowego zielonego użytkownika.

Nowy Teamspeak, choć działa fajnie i płynnie, ma problem z pierwszych uruchomieniem [macOS], ponieważ mikrofon w domyślnym ustawieniu zbiera dosłownie wszystko pod TS'em.
    Pewne aspekty nadal można przemilczeć ze względu, że to beta.

Miło widzieć, że TeamSpeak próbuje odgryźć Discordowi trochę tortu, ale myślę, że nadal nie tędy droga.
    ts1.pngts2.pngts4.png
    ThinkCentre M83 MT (Desktop) | Windows 7 Professional | LENOVO 10AGA06800 | Intel Core i7-4770 | 16GB RAM 1600MHz| AMD Radeon RX570 4GB | Samsung 860 EVO 250GB | WD Black 1TB
    ThinkPad T440P (Laptop) | Windows 7 Professional | LENOVO 20AWS2011H | Intel Core i5-4300M | 8GB RAM 1600MHz| Intel HD Graphics 4600 | Samsung 860 EVO 250GB
    ProLiant ML150 G6 (Server) | Windows Server 2008 R2 Standard| HP ML150 G6 | 2x Intel Xeon E5540 | 48GB RAM 1333MHz| nVIDIA GeForce GT 720 | Crucial BX500 240GB | HP SmartArray P212
    Spoiler:

Uprawnienia umieszczania postów